*کلیه شرکت کنندگان از جمله همراهان  بایستی در سامانه سمینار ثبت نام نمایند*

مراحل ثبت نام در سیمنار به شرح ذیل اعلام می گردد:

1- ورود به سامانه:

  • بر دکمه "ورود به سامانه" در گوشه سمت چپ و بالای صفحه اصلی کلیک نمایید.
  • در صفحه بازشده، بر دکمه "عضویت در سامانه" کلیک نمایید.
  • اطلاعات درخواستی را به طور کامل تکمیل نمایید.

* اعضای هیات علمی و دانشجویان بایستی به ترتیب اسکن کارت پرسنلی و کارت دانشجویی را در قسمت "تصویر" ضمیمه نمایند. شرکت کنندگان آزاد و همراهان نیز بایستی تصویر کارت ملی خود را ضمیمه نمایند.

* نوع عضویت خود را بر اساس مدت زمان و نحوه اسکان مشخص نمایید.

  • پس از تکمیل اطلاعات بر دکمه "ذخیره" در پایین صفحه کلیک نمایید.
  • در صفحه بازشده رمز عبور اختصاص داده شده خود را مشاهده نمایید. البته رمز عبور به پست الکترونیک شما نیز ارسال می گردد.
  • با کلیک بر دکمه "ورود به سامانه" و درج نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه شوید.

* پس از ورود به سامانه امکان اصلاح اطلاعات و تغییر رمز عبور وجود دارد.

2- تایید اولیه ثبت نام

  • جهت تایید اولیه ثبت نام الزامیست که تاییدیه پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی را چنانچه در فرم ثبت نام ضمیمه نکرده اید، با مراجعه به قسمت ثبت نام تحت "فرم شرکت در همایش" بارگذاری نمایید. فرم تاییدیه پرداخت ثبت نام انجمن شیمی پس از پرداخت، در سایت انجمن شیمی ایران قابل دسترس است.
3- نحوه پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی ایران
  • شرکت کنندگان لازم است حق ثبت نام را طبق جدول ارائه شده به نام انجمن شیمی ایران از طریق درگاه اینترنتی ذیل واریز نمایند و تصویر فیش واریز شده یا (تصویر صفحه پرداخت آنلاین) را از طریق منوی مدیریت هزینه ها-بارگزاری فایل های پرداخت در وبگاه بیست و ششمین سمینار شیمی آلی انجمن شیمی ایران بارگزاری نمایند.
 
*پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی ایران برای کلیه شرکت کنندگان الزامیست*
دانشجویان عضو انجمن شیمی ایران 250000 ریال
اعضای هیات علمی عضو انجمن شیمی ایران 500000 ریال
اعضای غیر عضو انجمن اعم از دانشجو، عضو هیات علمی و سایرین 750000 ریال
  • از طریق لینک انجمن شیمی ایران در "پیوندهای مفید" نیز می توان حق ثبت نام انجمن را پرداخت نمود. با کلیک بر لینک به صفحه اصلی به انجمن شیمی منتقل خواهید شد. سپس در صفحه بازشده بر پوستر بیست وششمین سمینار شیمی آلی انجمن شیمی ایران در قسمت همایش ها کلیک کرده و مراحل حق عضویت را به ترتیب دنبال نمایید.
  • جهت دریافت تاییدیه پرداخت از انجمن شیمی ایران با دبیرخانه انجمن به شماره های 02188808066 و 02188908259 تماس حاصل فرمائید. بدیهی است که پس از تایید پرداخت در وبسایت سمینار می توانید نسبت به ارسال چکیده مقالات خود اقدام نمایید.
* اعضای محترم انجمن شیمی ایران تنها در صورت ارائه تائیدیه معتبر (مبنی بر فعال بودن عضویت خود در انجمن شیمی ایران، امکان استفاده از تخفیف اولیه ثبت نام را دارند) برای دریافت این تائیدیه می توانید با انجمن شیمی ایران تماس حاصل نموده و از طریق پست الکترونیک تاییدیه عضویت خود را دریافت نمایید.
* مجددا یادآوری می گردد افرادی می توانند از تخفیف ثبت نام استفاده نمایند که عضویت آنها در انجمن شیمی ایران تائید شده باشد.
* همه شرکت کنندگان ملزم به دریافت و ارائه تائیدیه پرداخت حق ثبت نام اولیه از انجمن می باشند.
* این هزینه مستقیماً به حساب انجمن شیمی واریز می گردد و حتی افرادی که کارت عضویت در انجمن شیمی را دارند ملزم به پرداخت این هزینه جهت ارائه مقاله در این سمینار می باشند. این هزینه در صورت پذیریش یا عدم پذیریش مقاله غیرقابل استرداد می باشد
.

*فقط پس از تایید ثبت نام، امکان ارسال چکیده وجود دارد*